Aktualności

0  PŁYNY ZIMOWE
Płyn do chłodnic Glidex 5L  

Nie wywołuje procesów korozyjnych, nie niszczy uszczelek gumowych, nie powoduje uszkodzeń powłok lakierniczych, nie pieni się. Można go stosować do wszelkiego rodzaju chłodnic, również aluminiowych. Temperatura krzepnięcia -35°C.


Koncentrat płynu do chłodnic Glidex 5L  

Skoncentrowany płyn do chłodnic w wygodnych opakowaniach – przeznaczony do rozcieńczania (rozcieńczając go z Wodą Zdemineralizowaną AC w stosunku 1:1 otrzymujemy gotowy płyn o parametrach krystalizacji -35°C).


Płyn do spryskiwaczy zimowy -200C  5L  


Skutecznie usuwa sadzę, sól i inne zabrudzenia drogowe nie pozostawiając smug. Bezpieczny dla lakieru,wycieraczek oraz uszczelek. Zapobiega oblodzeniu dysz i przymarzaniu wody na szybie. Temperatura krzepnięcia -22°C.


 

Plastyfikator do betonu -80C 1L / 5L  


Przeznaczony do produkcji wszelkich typów betonu w warunkach zimowych w temperaturze do -8ºC. Silnie uplastycznia i poprawia urabialność betonu jednocześnie redukując ilość wody zarobowej o co najmniej 18%. Powoduje znaczny wzrost wytrzymałości betonu oraz zwiększa jego mrozoodporność. Nie zmienia napowietrzenia świeżej mieszanki jak i czasu wiązania.


<< Powrót
wykonanie: Netidea.pl - Projektowanie Stron