FARBY I EMALIE

FARBY WEWNĘTRZNE:

 

EKO TIGER 10L
 
Ekologiczna farba emulsyjna.

 

Dostępne kolory:
Farba produkowana jest w kolorze bieli.

 
 
EXTRA BIEL 5L

 

 
Zastosowanie:
Farba wewnętrzna EXTRA BIEL jest farbą akrylową przeznaczoną do malowania tynków cementowych, cementowo-wapiennych, cienkowarstwowych tynków mineralnych i dyspersyjnych, a także podłoży wykonanych z betonu, gipsu, płyt gipsowo-kartonowych i cementowych. Służy także do malowania surowych powierzchni wykonanych z cegieł, bloczków, pustaków i innych tego typu materiałów ceramicznych lub wapienno-piaskowych. Stosowanie Farby wewnętrznej EXTRA BIEL polecane jest zwłaszcza do malowania wnętrz budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i przemysłowych. Ze względu na dobry stopień krycia, Farba wewnętrzna EXTRA BIEL nadaje się do malowania pierwotnego i renowacyjnego. Stosuje się ją do wykonywania powłok ochronnych i dekoracyjnych. Farbę wewnętrzną EXTRA BIEL można używać wyłącznie wewnątrz budynków.  Farba wewnętrzna EXTRA BIEL jest farbą produkowaną na bazie dyspersji akrylowej z dodatkiem wysokiej jakości wypełniaczy i środków chemicznych. Ma bardzo dobre właściwości kryjące i doskonale oddaje fakturę malowanych powierzchni. Tworzy powłokę gładką, matową, bez zmarszczeń i spękań, odporną na zmywanie wodą i przecieranie na sucho.
 
Dostępne kolory:
Farba produkowana jest w kolorze bieli.

 


FARBY ZEWNĘTRZNE:
 
Gold 5l / 10l

  
Zastosowanie:
Farba przeznaczona jest do malowania ochronnego przedmiotów i obiektów wykonanych z niemetalowych materiałów budowlanych takich jak tynk, beton, kamień, cegła, przedmioty drewniane i drewnopochodne. Przeznaczony jest głównie do malowania fasad budynków mieszkalnych i przemysłowych.
 
Dostępne kolory:
Farba produkowana jest w kolorze bieli.

 

EXTRAMAL 0,8l

Dostępne kolory:
Produkt dostępny jest w 9 kolorach:  biały, brązowy, czarny, czerwony, niebieski, żółty, orzech średni, zielony.

Parametry techniczne:
Wydajność produktu: 10-13 m2/1l
 
 
 
PODKŁADY ANTYKOROZYJNE  0,8L
 

ANTYKOR jest to antykorozyjny podkład ftalowy, przeznaczony do ochronnego malowania powierzchni metalowych, żelaznych - pod wyroby: ftalowe, ftalowo karbamidowe, nitrocelulozowe i chlorokauczukowe.
 
Zastosowanie:
Podkład ftalowy ANTYKOR przeznaczony jest do malowania powierzchni szczególnie narażonych na korozję: metalowych, żeliwnych, stalowych oraz bram, ogrodzeń, krat i płotów.
 
Dostępne kolory:
Produkt dostępny jest w 2 kolorach: popielatym oraz czerwonym tlenkowym.

 


Galeria

wykonanie: Netidea.pl - Projektowanie Stron